Administrasjon

Besøksadresse:
Namsskogan kommune v/kommunehuset, 7890 Namsskogan.

Kontakt: E-post: postmottak@namsskogan.kommune.no eller tlf. 74 33 32 00

ORGANISASJONSKART pr. 23.04.18 (PDF, 196 kB)

 

Organisasjonskart

Kjersti Kvalvik - Klikk for stort bilde Rådmann: Kjersti Kvalvik, 7890 Namsskogan.
E-post: kjersti.kvalvik@namsskogan.kommune.no

Tlf. 74 33 33 65
Mob. 976 68 970

DSC00578 maifrid Alsgård.JPG - Klikk for stort bilde Økonomisjef: Maifrid Alsgård
E-post: maifrid.alsgard@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:

Kommunalsjef Helse: Håkon Kolstrøm
E-post:

Tlf.
Mob:

Kommunalsjef Oppvekst: Ola Agle
E-post: ola.agle@grong.kommune.no
Tlf.
Mob.

Kommunalsjef Teknisk: Bjørn Tore Nordlund
E-post: bjorn.tore.nordlund@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:

Kontor- og personalsjef: Kari Engen
E-post: kari.engen@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:

PB190265 Jorid Sellin.JPG - Klikk for stort bilde Enhetsleder lønn: Jorid Sellin
E-post: jorid.sellin@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob
:

DSC00574 Odd Bakken.JPG - Klikk for stort bilde Kultursjef: Odd Bakken
E-post: odd.bakken@namsskogan.kommune.no
Tlf: 74 33 32 15
Mob: 958 33 227

P7133362 Stig Hellem.JPG - Klikk for stort bilde Enhetsleder kommunalteknikk: Stig Hellem
E-post: stig.hellem@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:
 

Næringssjef: Per Arne Rustad
E-post: per.arne.rustad@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:

Skogbrukssjef: Lars Kristian Bjørnli
E-post:
Tlf:
Mob:

Jordbrukssjef: Ann Kristin Sjøenden
E-post:
Tlf:
Mob:

P3310568.JPG - Klikk for stort bilde Enhetsleder barnehager: Linda Rønningen Berntsen
E-post:
Tlf:
Mob:

PB240436 Geir Staldvik.JPG - Klikk for stort bilde Rektor for Namsskogan og Trones skoler: Geir Staldvik
E-post: geir.staldvik@namsskogan.kommune.no
Tlf:
Mob:

Enhetsleder for Flyktningetjenesten: Macumbe Abea Eninga
E-post:
Tlf:
Mob:

Sist endret 07.05.2018 13:15